İçeriğe geç

İMALAT
50 mm den 5000 mm boy aralığında, 40 mm çaptan 460 mm çap a kadar, içten ısıtmalı, dikişsiz borulu, konikli veya şaft lı tamamen balansı alınmış silindirlerin imalatı yapılabilmektedir.

GRAVÜR
Elektronik ve asit indirgeme yöntemi ile çok çeşitli boy ve çaplarda, istenilen tram ve derinliklerde, bakır ve demir üzerine gravür yapılmaktadır. Asit indirgemede kullandığımız tramlar; 6 lık tramdan 120 lik trama, şekil olarak çizgi, kare, yıldız, ofset ve isteğe göre özel tram hazırlanarak yapılmakta olup, elektronik gravür sisteminde ise 30 luk tramdan 140 lık trama kadar yapılıp “A”, “B”, “C”,”D gravür sistemleri kullanılmaktadır.

GRAFİK TASARIM
Hayal dünyasının derinliklerinde oluşturduğunuz bütün güzelliklerin renklerle bütünleşmesinin sağlandığı bu bölümde; istediğiniz bütün görsel tasarımlar (ambalaj, tekstil, gofraj vb.) yapılmaktadır.

PROVA BASKI
İmalatı yapılmış olan silindirin; mevcut tasarıma göre işlenmiş gravürden sonra tüketicinin hizmetine sunulacağı şekilde baskılarının yapılıp, tasarım veya numuneye göre incelendiği, kalite kontrol ortamında onay verildiği bölümdür.