İçeriğe geç

Tifdruk Baskı Silindirleri

Ambalaj sektörüne 30 yıldır bir fiil silindir üreten; grafik tasarımından silindir imalatına, gravürden baskısına kadar ve bugün 40 mm’den 3000 mm boy a, 80 mm çaptan 550 mm çap a, 30’luk tramdan 140’lık trama kadar elektronik gravür sistemi ile (helio klischograpf) müşterilerimize sınırsız hizmet vermeye devam edeceğiz.

Flekso Silindirleri

Cyrel (lastik) klişelere boya transferi aşamasında kullanılan Flekso Silindirleri bünyemizde üretilmektedir. Ekli 5000 mm boy, 45-500 mm çap aralığında üretilebilen silindirlerimiz 200 tram’a kadar çıkabilmekte ve istenilen değerlerde transfer yapımında kullanılmaktadır.

Gofraj Silindirleri

Deri, suni deri, kağıt, karton, plastik, metal gibi birçok farklı sektörde kullanılan gofraj silindirlerinin üretimi bünyemizde yapılmaktadır. Asit indirme tekniği ile üretilen gofraj silindirleri 40-5000 mm boy, 45-470 mm çap aralığına ve 2000 mikron derinliğine kadar ulaşabilmektedir.

Matlaştırma Silindirleri

Özel kumlama desenleri ile hazırlanan ve bünyemizde üretilen matlaştırma silindirleri parlak yüzeylerin matlaştırılmasında kullanılmaktadır. 40-5000 mm boy, 80-550 mm çap aralığında üretimi yapılabilen matlaştırma silindirleri tekstil, mobilya ve ambalaj sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde matlaştırma işlemi sırasında kullanılmaktadır.

Tekstil Silindirleri

Hem yurt içi hem de yurt dışında hizmet verdiğimiz tekstil silindirlerimiz ile sektörün en önde gelen firması olmaya devam ediyoruz. Tekstil boyama (tüp baskı) silindirlerin tasarımı ve desen çalışması profesyonel ekibimizce hazırlanarak istenilen çevre ve tram derinliklerinde üretilmektedir.

Laminasyon Silindirleri

Tutkal aktarma silindirleri olarak da bilinen, başta teknik tekstil ve ambalajlama olmak üzere bir çok alanda kullanılan laminasyon silindirleri, bünyemizde üretilmektedir. 40-4350 mm boy, 80-550 mm çap aralığında üretimini yaptığımız silindirlerin gravür işlemi 6 tram’dan 200 trama kadar çıkabilmektedir.

Deri ve Suni Deri Silindirleri

Giyim sektörünün önde gelen hammaddelerinden deri ve suni deri ile çalışan müşterilerimize, 40-3000 mm boy, 80-550 mm çap aralığında istenilen tram ölçülerinde silindir imalatı ve gravürü bünyemizde yapılmaktadır.

Reçine Aktarma Silindirleri

Özellikle mobilya sektöründe tercih edilen bu silindir, baskılı kağıdın suntaya yapışmasında kullanılmaktadır. bünyemizde 40-5000 mm boy ve 400 mm çap aralığına kadar talep edilen aktarma oranı dahilinde reçine aktarma silindirleri üretilmektedir.

Diğer Alanlarımız

  • Duvar kağıdı silindirleri
  • İlaç silindirleri
  • Dekoratif kaplama silindirleri
  • Sigara ambalajı silindirleri