İçeriğe geç

Firma Profili

Doğan Klişecilik Grafik San. ve Tic. AŞ Doğan Kaynak tarafından, 1957 yılından beri sektörde çırak, usta ve firma olarak elde ettiği bilgiler ışığında 1991 yılında bir aile firması olarak kurulmuştur. Doğan Kaynak’ın sektördeki 50 yıllık tecrübesi ile Doğan Klişe, sektördeki başarılı ve öncü konumunu 30 yıldır korumaktadır. Dünya pazarı ile aynı anda tüm gelişmeleri ve inovasyonları yakından takip eden ve uygulayan vizyonu ile en hızlı ve yaratıcı çözümleri sunmaya devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışında mesafe ve zaman ayrımı gözetmeksizin birçok firma ile çalışan Doğan Klişe, Türkiye’de baskı silindir üretimi ve gravür uygulamasının öncüsü olma misyonunu nesilden nesile başarıyla devam ettirmektedir.

Oluşumumuzda değerlendirdiği fikirleriyle yol gösteren, rakipleri arasında sürekli fark yaratan, saygın ve güvenilir bir şirket profili oluşturan Doğan Kaynak elde ettiği başarılar sonucunda 1994’te ikinci aile firması olarak Yüksel Klişecilik Grafik San. ve Tic. Ltd. Şti.ni kurmuştur.

Bilgi, tecrübe ve deneyimin birleştiği noktada kurulan Doğan Klişe 1991 yılında başladığı üretimine bugün de hızla gelişerek devam etmektedir. Ticari faaliyetlerimizi Silivri Değirmen Köy’de kendi fabrika binamızda, Yüksel KAYNAK yöneticiliğinde sonsuz hizmet, sürekli kalite ilkesinden vazgeçmeyerek zaman, mekan, mesafe gibi unsurları gözetmeksizin sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

Büyük çapta ambalaj sektörüne hizmet eden firmamızda tekstil klişeleri imalatı yapılmaktadır. Oluklu mukavva klişeleri, PVC masa örtü klişeleri, suni deri, yer karoları, duvar kağıdı, ahşap kaplama sektörü, her türlü kağıt temizlik malzemeleri klişeleri imalatı ile de pazar genişletilmiştir.

Yapılan baskı silindirlerine bağlı olarak grafik işleri, yeni desen dizaynları bunların filmlere aktarılması firma bünyesinde teknolojiyi yakından takip eden uzman kadro, son sistem makine ve bilgisayarlar ile yürütülmektedir. Birçok büyük kuruluşa sağlanan özgün tasarımlar enerjisi yüksek, yenilikçi ve yetenekli grafiker kadromuzla iş ortaklarımızın hizmetine sunulmaktadır.

HAKKIMIZDA

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla gelişen klişecilik sektöründe yarattığımız farkı; akılcı çözümler üreten, kalitesinden asla ödün vermeyen, zamanı iyi kullanan ve kazanca yönelik verdiğimiz hizmet politikamız sayesinde yarattık.

Beklentilerin üzerindeki sonuçlara odaklanan iş ahlakımız, memnuniyet ilkemizden asla vazgeçmeyen tavrımızla ilerlediğimiz bu yolda; sektörün hep bir adım önünde yer almaktayız.

Altyapısını sağlam temellere oturtmuş yönetim kadrosu, teknolojik gelişmelerin en yakın takipçisi olan çalışma ekibiyle klişecilikte bugün güçlü bir yer edinen firmamız, hızla müşteri yelpazesini genişletmektedir.

Estetik, fonksiyonel, kullanışlı ve kaliteli tasarımlarımız, sürekli en iyisini vermeyi amaçlayan ayrıcalıklı personellerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilirken izlenen plan her zaman yüksek hedefler doğrultusundadır.

Küreselleşen piyasanın zor koşullarıyla mücadele edebilecek uygulamaları sağlamaktaki başarısıyla ve vizyonunu yıllardır geliştiren, örnek alan değil örnek alınan bir firma olarak Türkiye’de sektörün ilerlemesine katkıda bulunan Doğan Klişecilik rekabet ortamına yön vermeyi yıllardır sürdürmektedir.

Sektördeki yerini her geçen gün daha da iyiye taşıyan mükemmeliyetçi anlayışıyla kusursuz ürünler sunan Doğan Klişecilik, uzun ömürlü ortaklıkları kâra götürecek yolda üstün hizmet anlayışıyla ilerleyen lider bir firmadır.

Rakipleri arasında fark yaratan üretken kimliğimizle standartların üzerinde bir kuruluş olmamızı, iş ortaklarımızla bilgi ve birikimlerimizi paylaşarak yaptığımız bu başarılı yolculuğa borçluyuz.

Karşılıklı güven ilişkisini benimsemiş, çözümleyici bakış açısını dünya standartlarında tutan, yeniliği yaratan niteliklerimizle; kaliteli sonuç arayan firmaların her zaman birinci tercihi olmaktan duyduğumuz gururla büyümeye devam ediyoruz.

TEŞEKKÜRLER

Sektörümüze verdiği hizmetlerden, bilgi ve tecrübesini bizimle her yerde ve her işte cömertçe paylaştığından, mesleğine duyduğu büyük saygıdan ,yıllar boyu sürecek çalışma şevkini ve ahlakını bizlere aşıladığından dolayı Sayın Merhum Doğan KAYNAK’ a sonsuz minnetlerimizi sunarız.